En iyi dijital ajans hizmetleri

Web Tasarım

İleri düzey kullanıcı deneyimi

Firma ve ürün tanınırlığını üst seviyeye taşımak, benzer ürün ve hizmetlere yer veren diğer firmalarla rekabet ortamını başarılı bir şekilde yürütmek isteyen firmalar, web tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirler.
Tüm hizmetlerimiz listelendi.

Firma ve ürün tanınırlığını üst seviyeye taşımak, benzer ürün ve hizmetlere yer veren diğer firmalarla rekabet ortamını başarılı bir şekilde yürütmek isteyen firmalar, web tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirler. İstenen düzeyde etkileşimin sağlanması için, profesyonel anlamda oluşturulan web sayfalarına çalışmalarına ihtiyaç duyulur. 

Bu sayede firma ihtiyaçları ve rekabet ortamına yönelik veriler değerlendirilerek, kullanışlı ve ziyaretçileri etkileyen web içerikleri oluşturulur. Etkili web sunumlarının ziyaretçiler üzerinde olumlu etkiler yaratır. 

 

Bu da firmanın ziyaretçi sayısında artış sağlarken, aynı zamanda da güvenirliğini de arttırır. Oluşturulan web sayfalarının rapor oluşturabilme yeteneği sayesinde, firmalar günlük, haftalık, aylık iş oluşumlarını takip ederek, kendilerini geliştirecek stratejilerde belirleyebilirler.

 

 

Mobil Uyumlu Web

 

 

Gelişmiş yazılımların kullanılmasıyla, web tasarım oluşumları masaüstü ve mobil cihazlarda kullanılabilir. Bu sayede firma ihtiyaçları belirlenirken, aynı zamanda web ziyaretçilerinin de ihtiyaçları giderilmiş olunur. 

 

Gelişen teknolojiye bağlı olarak, mobil kullanıcıları birçok işlemlerini mobil cihazlarından gerçekleştirmeyi tercih ederler. Oluşturulan mobil uyumlu web uygulamaları, bu sayede firmaların daha fazla müşteriye ulaşmasına katkı sağlar. 

Kullanışlı mobil araçlar, aynı zamanda ziyaretçilerin kolay erişim sağlayabileceği şekilde oluşturulmuştur. Oluşturulan mobil uyumlu web uygulamalarında, ödeme kolaylığı sağlayan mobil araçlara da yer verilir. Bu sayede müşteri gereksinimlerinin tamamı mobil cihazlardan gerçekleştirilebilir.

 

Arama Motorlarına Uyumlu Web

 

Profesyonel yazılım ekibimizle oluşturulan web uygulamaları, Google başta olmak üzere tüm arama motorları ile uyumlu çalışma yeteneğine sahiptir. SEO uzmanlarımızın çalışmaları neticesinde arama motorlarının üst sıralarına yerleşen web sayfaları, daha fazla ziyaretçi almayı garanti eder. 

 

Ziyaretçi artışlarının kalıcı olması için, titiz çalışmalara yer verilir. Bunun sağlanması için, anahtar kelimeler arama motorlarının algoritmasına uyumlu bir şekilde oluşturulur. Ziyaretçi sayısında düşme görüldüğü durumlar için de gerekli revizyon çalışmalarına yer vermekteyiz.

 

Yönetim Paneline Sahip Web

 

Profesyonel anlamda web tasarımı oluşturulacaksa, mutlaka yönetim panelinin de etkili bir şekilde kullanılması gerekir. Yönetim paneli oluşturulacak web sayfaları, firmaların ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Bu aşamada konusunda deneyimli ekibimiz görüşlerini belirterek, sürece katkı sağlar. Öncelikle web sayfasında kullanılacak logo ve görünür konumu belirlenir. 

 

Ürün fiyatlarının ve ürün kataloğunun değişimlerinde yönetim paneline ihtiyaç duyulur. Bu sayede firma yöneticisi veya firmanın yetki verdiği kişiler kendi panellerine şifreli giriş yaparak, gerekli düzenlemeleri kendileri gerçekleştirebilirler. Yönetim panelinden ihtiyaca göre, sınırlandırılmış kullanıcı yetkileri de düzenlenebilir.

Firmalar web sayfalarında üye girişlerine ve üye yorumlarına ilişkinde panel açılmasını talep edebilirler. Çok sayıda ziyaretçi çeken web sayfalarında otomatik üye tanımlama yazılımları da oluşturulabilir. Web sayfası oluşumlarında kullanmış olduğumuz gelişmiş yazılımlarla, üyelik şartları otomatik olarak denetlenir, şartları uygun olanlar için üye girişleri tanımlanır.

 

Müşterilerimizin tercihine göre, müşteri temsilcisi ile ziyaretçileri buluşturan Whatsapp iletişim linkine de web sayfalarında yer vermekteyiz. Buna ek olarak doğrudan etkileşimi sağlayan e posta linkinin de web sayfasında yer alması, kalıcı ziyaretçi sayısına önemli katkılar sağlar.

 

Web Tasarım Fiyatı Ne Kadar?

 

Web tasarımlarımız, firmanın ihtiyaçlarına ve piyasa analizlerine göre belirlenir. Her müşterimizin ihtiyaçlarında farklılık oluşabileceğinden, fiyatlarda müşterilerimizle yapılan görüşmeler sonucunda netlik kazanır. Web sayfasının tasarımında kullanılan yazılımlar, sayfa sayısı, sayfalarda yer alan içerikler, projeyi tamamlayan diğer tüm unsurlar fiyatlarda belirleyicidir.

 

Web Tasarımında Firma Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

 

Web sayfasına ihtiyaç duyan firmaların tanınırlığının ön plana çıkması için, bu alanda deneyimli ve tanınır web firmalarının tercih edilmesi gerekir. Firmamız ile yapacağınız görüşmelerde lisansımızı sorgulayabilir, web sayfalarını oluşturduğumuz firmalardan referans sağlayabilirsiniz.

 

Web Sayfamı Mobil Uyumlu Yaptırabilir Miyim?

 

Profesyonel ekibimiz tarafından oluşturulan web sayfalarının tamamı mobil uyumludur. Müşterilerimiz bu durumu görüşmeler sırasında her zaman talep edebilir. Ayrıca daha önce oluşturulmuş web sayfaları içinde mobil uyumlu revizyonlar gerçekleştirebiliriz.

ShentaWp Ayar

Eğitim'de Son İndirim Fırsatı!

20% İndirim kuponunu kaçırmayın

Duyuru: Web sitemiz aktif edilmiştir

Hemen kapsamlı hizmetlerimizi inceleyin!