En iyi dijital ajans hizmetleri

Video Prodüksiyon

Hikayenizi etkileyici bir şekilde anlatın.

Yaratıcı video prodüksiyon hizmetleriyle markanızı öne çıkarın. Tanıtım filmleri, reklam videoları, animasyonlar ve kurumsal içeriklerle etkileyici ve özgün bir dijital varlık oluşturun. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla kaliteli hikayeler yaratıyoruz.
Tüm hizmetlerimiz listelendi.

Firmalar tanınırlığını arttırmak ve ürünlerini daha etkili bir şekilde sunmak için, görsel ve işitsel birçok verilerden faydalanmak durumundadır. Hiç şüphesiz ki görsel ve işitsel kaynaklar, hedef kitle üzerinde daha fazla etkiye sahiptir.


Hedef kitleye verilecek mesajların sayfalar dolusu içeriklerle anlatılması mümkündür. Ancak bunun yerine birkaç dakikalık video içeriği ile verilmek istenen mesajlar daha etkili bir şekilde hedef kitleye aktarılabilir. Video içerikleri ile istenen düzeyde etkileşimin gerçekleşmesi için, profesyonel video prodüksiyon işlemlerine ihtiyaç duyulur.


Video Prodüksiyon Nedir?
Firmaların ve ürünlerin görünür hale gelmesini sağlayan video prodüksiyon işlemleri, tam olarak ürünün veya firmanın kısa tanıtım filmidir. Profesyonel ekibimiz öncelikle müşterinin ihtiyaçlarını inceleyerek hedef kitleyi belirler. Bunun üzerinde kurgu çalışmaları yapılarak proje aşaması gerçekleştirilir.


Firma ve ürünün tanınırlığını ortaya koyacak tüm görseller proje aşamasında ayrıntılı olarak düşünülür. Tüm veriler toplandıktan sonra profesyonel çekim ve ses ekibi tarafından proje hayata geçirilir. Müşterimiz tarafından onay alan video içerikleri, müşterinin tercih ettiği ortamlara dijital ortamlara aktarılır.


Video Prodüksiyon Çalışmalarının Avantajları Nelerdir?
Dijital verileri kullanarak hedeflerini büyütmek isteyen düşük veya yüksek bütçeli tüm firmalar, video prodüksiyon çalışmalarımızdan faydalanabilirler. Firma tanınırlığını istenen düzeyde arttırmak ve daha fazla ürün satışı gerçekleştirmek isteyen birçok firma video içeriklerinden faydalanırlar.


Özensiz hazırlanan video çekimleri, çoğunlukla fayda yerine zarar verir. Bu tür içeriklerin kullanılması durumunda, hedef kitle tarafından firmanın güvenirliği sorgulanır. Bu nedenle bu yönde çalışmaların profesyonel ekip tarafından hazırlanması gerekir.


Profesyonelce kurgulanmış video içerikleri, firmaların görsel ve işitsel olarak kendilerini ifade edebilme özgürlüğü tanır. Firmamız tarafından hazırlanan video çekimleri sosyal medya reklam içeriklerinde, firma ve ürün tanıtım filmlerinde, internette yer alan tüm sosyal platformlarda kullanılabilme özelliğine sahiptir.
Kaliteli video içerikleri firmanın ve ürünün tanınırlığını büyük oranda arttırır. Buna paralel olarak da firmanın güvenirliğinde ve ürün satışlarında artış görülecektir. Reklamlarla firmaların diğer firmalardan farkının ortaya konulması amaçlanır. Video çalışmalarımız müşteri firmalarımızın diğer firmalardan farklılığını ortaya koyacak şekilde tasarlanır.


Video Prodüksiyon Çalışması Nasıl Yapılır?
Tanıtım filmlerine, video içeriklerine ihtiyaç duyan müşterilerimizle yapmış olduğumuz görüşmelerde, öncelikle müşterimizin yakından tanınır. Bu sayede müşteri ihtiyaçları belirlenerek, müşteri görüşleri doğrultusunda video tarımları oluşturulur.


Ekibimiz tarafından rekabet oluşturabilecek firmaların davranışları ve bu alanda yer verdiği içerikleri incelenir. Hedef kitlenin tercihleri ve nelerden etkilendiği ortaya konulur. Firma tanınırlığını ön plana koyacak görseller tasarlanarak video içerikleri hayata geçirilir. Video içeriklerine uygun seslendirme ve görsel kullanılmasına özen gösterilir.


Seslendirme işlemleri gelişmiş ses stüdyolarında hazırlanarak içeriğe uyarlanır. Renklendirme işlemlerinde firma ve ürünü ön plana çıkartacak çalışmalar yapılır. Prodüksiyon ekibimiz tarafından tüm ayrıntılar incelenerek video içeriklere hayata geçirilir. Müşterilerimizden onay alan video içerikleri, web uygulamaları dahil birçok ortama uyumluluk sağlar.


Video Prodüksüyon Çalışmaları Ne Kadar Sürer?
Her firmanın ihtiyaç duyduğu video içerikleri farklılık gösterir. Bu nedenle kesin bir süre vermek mümkün değildir. Ancak müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmelerle ihtiyaçlar belirlendikten sonra, müşteri temsilcimiz tarafından süre belirlemesi yapılır. Ekibimiz belirlenen süreye sadık kalarak çalışmasını tamamlayarak müşteriye sunar.


Video Prodüksiyon Fiyatları Ne Kadar?
Video çekimlerinde farklı ortamlara ve farklı çalışmalara yer verilir. Bu tamamen firmaların ihtiyaçlarına ve müşteri isteklerine göre belirlenir. Çekim süresi, video kalitesi ve uyarlanacak ortama göre fiyatlar farklılık gösterir. Müşterimiz ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonrasında fiyatlar netlik kazanır. Tüm müşterilerimiz ön görüşmelerle belirlenen sabit fiyat avantajlarından faydalanırlar.


Sosyal Medya Hesapları İçin Video Prodüksiyon Çalışması Yapılabilir Mi?
Video tasarımlarımızla firma ve ürün çekimleri oluşturabileceği gibi, kişisel sosyal medya içerikleri içinde video çalışmalarımız bulunur. Tüm video içerik üreticileri prodüksiyon çalışmalarımızdan faydalanarak, istenilen düzeyde izlenme sayısına ulaşabilir.

ShentaWp Ayar

Eğitim'de Son İndirim Fırsatı!

20% İndirim kuponunu kaçırmayın

Duyuru: Web sitemiz aktif edilmiştir

Hemen kapsamlı hizmetlerimizi inceleyin!