En iyi dijital ajans hizmetleri

Sosyal Medya

Markanızı öne çıkarın, etkileşimi artırın.

SEO danışmanlığı ile web sitenizi optimize edin, arama motorlarında üst sıralara çıkın. Anahtar kelime stratejileri, teknik SEO ve içerik optimizasyonu ile çevrimiçi görünürlüğünüzü güçlendirin, organik trafikte öne geçin.
Tüm hizmetlerimiz listelendi.

Markaların pazarlama amaçlarını gerçekleştirebilmeleri için sosyal medya çalışmaları yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalar satışların artmasını sağlarken aynı zamanda doğru stratejilerin etkisiyle markanın büyümesine de katkı sağlıyor. Sektör bazlı yaptığımız çalışmalar sayesinde pazarlama konusunda olumlu geri dönüşümler almayı hedefliyoruz.


Marka Stratejisi
Bir markanın ulaşacağı kişi sayısının yüksek olması tanınmasına yardımcı olur. Bunun için markanın kimlere ulaşması gerektiği, kimlere hitap edeceği ve kimlerin ilgi göstereceği gibi sorularla hedef kitle üzerine çalışıyoruz.


Hedef kitlenin belirlenmesinin ardından marka için strateji belirliyoruz. Bunu yaparken de hedef kitlenin ilgisinin markaya çekileceği detayları bir araya getiriyoruz. Bu aşamada markayla aynı sektörde yer alan diğer markaların çalışmalarını inceliyor ve fark atacak detaylara strateji çalışmalarımızda yer veriyoruz.


Markaya Özgün İçerik Ve Tasarım
Sosyal ağ çalışmaları kapsamında markaya özgün içerik kullanmaya önem veriyoruz. Benzer alanda hizmet veya ürün veren marka sayısının yüksek olması nedeniyle özgün içerikler sayesinde markanın ilgi görmesini sağlamayı hedefliyoruz. İçerikler markayla doğrudan ilgili olan ve markanın yakından tanınmasını sağlayan içerikler oluyor.


Markaya özel resim, video ve sloganların markaya ait olan instagram, facebook veya twitter gibi hesaplar üzerinden paylaşılmasını sağlıyoruz. Paylaşımı genel olarak günlük şekilde sağlayarak insanların markadan her an ürün veya görsel bilgisi almalarına yardımcı oluyoruz. Doğru ürünler kullandığımız için müşteri adaylarının üründen uzaklaşmasının önüne geçmiş oluyoruz.
Marka adına açılmış olan facebook, instagram ve youtube hesaplarının da tasarım açısından özgün hale getirilmesini sağlıyoruz. Böylelikle içerik dışında sayfa tasarımıyla da öne geçmeyi ve dikkat çekmeyi hedefliyoruz.


Dikkat Çekici Reklamlar
Markaların sosyal ağ platformları üzerinde tanınması adına yaptığımız çalışmaları dikkat çekici reklamlarla görünür hale getiriyoruz. Hazırladığımız reklamlar sayesinde müşterilerinizin sayısını artırmanıza yardımcı oluyoruz.


Dikkat çekici reklam çalışmaları yaparken bütçenizi dikkate alıyoruz. Bu nedenle fiyat konusunda gerekli iyileştirmeler yaparak markanızın dikkat çekeceği reklamların bütçenize yük olmamasını sağlıyoruz.


Seo Uyumu
Sosyal medyada markaya özel çalışmalarında seo uyumuna ihtiyaç duyulur. İçeriklerin ve sosyal ağ hesaplarının seo dostu olması sayesinde arama motorlarında görünmesi sağlanır. Böylelikle arama motorlarında bir kelime veya ürün üzerine yapılan aramalarda marka sosyal medyasının görülmesi mümkün olur. Firmamız sosyal platformlarda yaptığı marka çalışmalarında seo uyumunun olmasına dikkat eder. Böylelikle arama motorları üzerinden etkileşim, trafik artışı ve iletişim gelmesini sağlar.


Ayrıntılı Rapor
Sosyal medyaya özel yaptığımız marka çalışmalarında ekip olarak ayrıntılı rapor hazırlıyoruz. Bu raporlar yaptığımız pazarlama, reklam ve içerik çalışmalarının ne kadar başarılı olduğunu ortaya koyuyor.
Hazırladığımız raporlarda hesaba gelen yeni takipçi sayısı, içerik beğenileri, ürün yorumları ve paylaşma oranlarını listeliyoruz. Böylelikle markanızın hedef kitleye ulaşma konusunda ne kadar yol aldığını öğrenmenizi sağlıyoruz. Ayrıntılı rapor çalışmalarını ise genellikle aylık olarak gerçekleştiriyoruz. Ancak talebe bağlı olarak haftalık raporlama da sağlıyoruz.


Sosyal Medya Nedir?
Markaların, ürünlerin veya firmaların adına açılmış olan sosyal ağ hesaplarının pazarlama çalışmalarına katkı sağlayacak şekilde yönetilmesi sosyal medya çalışmaları olarak ifade edilir.


Sosyal Medyayla İlgili Hizmetler Nelerdir?
Sosyal medyayla ilgili verdiğimiz hizmetlerin çeşitlendirilmesi mümkündür. Bunlar dijital pazarlama, sosyal medyada tanınırlık sağlama, danışmanlık, etkileşim alma çalışmaları ve reklam çalışmalarıdır.


Sosyal Medyayla İlgili Çalışmalar İçin Fiyat Tarifesi Nedir?
Markanız veya firmanız için yapacağımız sosyal medyadaki çalışmaların fiyatlarını bizimle yapacağınız görüşmede doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Belirlenecek strateji, özgün içerik hazırlama, günlük içerik paylaşım sayısı, kullanılacak sosyal ağ hesap sayısı ve hesap üzerinde yapılacak diğer çalışmalar fiyatları belirlememizi sağlayan önemli etkenlerdir.

ShentaWp Ayar

Eğitim'de Son İndirim Fırsatı!

20% İndirim kuponunu kaçırmayın

Duyuru: Web sitemiz aktif edilmiştir

Hemen kapsamlı hizmetlerimizi inceleyin!